Movies
Ratings
370
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The OutpostRated ★ 3.5
Twisted JusticeRated ★ 3.5- Survival FamilyRated ★ 3.5
Gosford ParkRated ★ 4.5
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
The Devil's PathRated ★ 3.5
FireworksRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0