Titles you rated
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5- The Sniffer SpecialRated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.0- 괴도 야마네코Rated ★ 3.0
- Never Let Me GoRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- I'm HomeRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0