Movies
Ratings
979- PilotRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
FollowingRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
HarbinRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 0.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 4.0- Hansan ReduxRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 3.0
The Point ManRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5