Movies
Ratings
1258
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Anemone: A Fairy Tale for No KidsRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
NonnasRated ★ 3.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
EileenRated ★ 3.5
Reality+Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
JulesRated ★ 4.0- This is the presidentRated ★ 4.0
Citizen RohRated ★ 3.5