Titles you rated
Toy StoryRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 2.0
PoongsanRated ★ 2.0
King KongRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
2012Rated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0