Series
Ratings
145
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
The OARated ★ 5.0
The OARated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
Busted! Season 2Rated ★ 3.5
Busted! Season 1Rated ★ 3.5
Altered CarbonRated ★ 4.0
Another LifeRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
Star Trek: Discovery Season 2Rated ★ 4.0