Movies
Ratings
135
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 2.5
Paul Blart: Mall CopRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5