Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Bill & Ted's Excellent AdventureRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0- WishRated ★ 1.0
RatatouilleRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
FridaRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0