Titles you rated
CommitmentRated ★ 3.0
BlindRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0