Titles you rated
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0