Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 3.0
Gran TurismoRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 4.0
Mad MaxRated ★ 2.5
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 3.0- NoiseRated ★ 2.5