Movies
Ratings
155
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0