Movies
Ratings
166
Your Name.Rated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0