Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Flash PointRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Run Lola RunRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
ContactRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0