Series
Ratings
84
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Mad for Each OtherRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 3.5
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0