Series
Ratings
27
The 8 ShowRated ★ 2.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
BloodhoundsRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
ChernobylRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
They Kiss AgainRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0