Movies
Ratings
300
TitanicRated ★ 1.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
The AnimatrixRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 0.5
Space CowboysRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.0
Reality BitesRated ★ 3.0
PattonRated ★ 4.0
HighlanderRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 5.0
The CounselorRated ★ 4.0
God of Gamblers' ReturnRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0