Titles you rated
WickedRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Kim Jong-boon of WangshimniRated ★ 2.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Munich: The Edge of WarRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0