Movies
Ratings
36
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 1.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
MapadoRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
2012Rated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 5.0