Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
ColorfulRated ★ 3.0
Wood Job!Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0