Series
Ratings
27
The WireRated ★ 3.5
The WireRated ★ 3.5- The Six Million Dollar ManRated ★ 3.0
- Knight RiderRated ★ 4.5
The Wonder YearsRated ★ 4.0- MacGyverRated ★ 4.0
- Doogie Howser, M.D.Rated ★ 3.5
The WireRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5