Movies
Ratings
329
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 3.0