Movies
Ratings
137
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5