Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 5.0