Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0