Movies
Ratings
1499
28 Years LaterRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 0.5
EscapeRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
JoltRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.0- WishRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5