Titles you rated
Us and ThemRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
First ManRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Event HorizonRated ★ 4.5
SunshineRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
20 Feet from StardomRated ★ 4.5