Titles you rated
Finding NemoRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 5.0