Movies
Ratings
191
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.5
PenelopeRated ★ 3.5