Titles you rated
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
A Late QuartetRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0