Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
The FallRated ★ 2.0
WickedRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
On the LineRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
My Dearest Fu BaoRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.0