Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5- World of Street Woman FighterRated ★ 2.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 2.5
AbyssRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5- Running ManRated ★ 3.5
- Fighting Spirit New ChallengeRated ★ 3.5
- Fighting SpiritRated ★ 3.0
Hikaru no GoRated ★ 4.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 3.5- 14years old, YeongsimRated ★ 3.5
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 3.5- Happy SundayRated ★ 3.0
- Run HanyRated ★ 3.5
- Taoist MeoteolRated ★ 3.5