Titles you rated
Cherry Blossoms - HanamiRated ★ 3.5
HalfwayRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Leaving Las VegasRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 2.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.0
The Scent of Green PapayaRated ★ 3.0
Red SorghumRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
A Terra-Cotta WarriorRated ★ 5.0
FameRated ★ 3.0
TomboyRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0