Titles you rated
MorbiusRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Loving VincentRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0