Series
Ratings
29
Two WeeksRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5