Movies
Ratings
175
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
Independence DayRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0