Series
Ratings
42
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- みんな!エスパーだよ!番外編 〜エスパー、都へ行く〜Rated ★ 2.5
Please Love The Useless MeRated ★ 2.5
Best Friends in LoveRated ★ 3.5
Love That Makes You CryRated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0
Care Worker GangRated ★ 3.5
AmachanRated ★ 3.5- 도쿄전력소녀Rated ★ 3.5
Dating: What's it like to be in love?Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0- みんな!エスパーだよ!Rated ★ 2.5
Love Strikes!Rated ★ 2.5
Dr. RintarōRated ★ 4.0
Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 3.5
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 4.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.5
Still, Life Goes OnRated ★ 5.0