Titles you rated
ColombianaRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0