Movies
Ratings
23
AvatarRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0