Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
FrankenweenieRated ★ 3.5
Dark ShadowsRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.5
Blades of BloodRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 3.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
Wet DreamsRated ★ 1.5
PushRated ★ 3.5
PenelopeRated ★ 3.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0