Movies
Ratings
815
BoyhoodRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Love, SimonRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5