Series
Ratings
42
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.0
Search: WWWRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5- K-ON!Rated ★ 2.0