Titles you rated
Bring It OnRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Taxi 3Rated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0