Titles you rated
SakuranRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 1.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
CJ7Rated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 1.5
JawsRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.0