Series
Ratings
108- Physical: AsiaRated ★ 2.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 3.5