Movies
Ratings
235
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Rocky IVRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5