Movies
Ratings
859
Predator: BadlandsRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.0- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0