Series
Ratings
40- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0- 나루토 2기Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0