Movies
Ratings
124
DreamgirlsRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Coco Before ChanelRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Burn After ReadingRated ★ 1.0
Inglourious BasterdsRated ★ 1.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0