Movies
Ratings
54
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
As OneRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0